niedziela, 17 maja 2015

2+1- Bez LimituNo to buszujemy dalej po najbardziej zakurzonych płytach, które jest mi dane posiadać. Nie wiem jak długo wytrzymam ten cykl, czy w końcu któraś płyta tak mnie wykończy, że zapragnę posłuchać czegoś sprawdzonego. Na razie bawię się przy tym cyklu niezmiernie. A jakie płyty znalazłem na półkach! Chyba jednak jeszcze kilka takich okazów wam przedstawię.


Dwa  Plus Jeden w odsłonie z wczesnych lat osiemdziesiątych. W sumie to nawet nie wiem co ma napisać, bo oprócz jednego utworu, który był jako takim hitem to na tym krążku jest muzyka, której kompletnie nie rozumiem i nie słyszałem nigdzie tych utworów. Kolejna płyta dla nikogo. Tym jednym utworem, który jakoś zaistniał w mojej świadomości jest "XXI wiek (dla wszystkich z nas)". No i tą drogą powinien ten zespół jeśli chciał odpowiedzieć muzycznemu światu na new romantic i synth pop.Druga strona o wiele ciekawsza, bo bardziej właśnie elektroniczna. Nie znaczy to jednak bym się nad tymi numerami zachwycał. Typowe ejtisy. Ale dużo napisałem o płycie, której nie kumam. No i udało mi się przemycić coś co bardzo mi się spodobało już jakiś czas temu czyli Sleeveface8 komentarzy:

 1. Pamiętam NicNieBoli ,Superszczura i GdyGraliDlaNasRolling... ale - pierwszych 2 płyt nigdy nie przebiją mz

  OdpowiedzUsuń
 2. A kto to się za okładką ukrywa?

  OdpowiedzUsuń
 3. Za okładką oczywiście pomocna jak zawsze żona

  OdpowiedzUsuń
 4. już kiedyś wystąpiła też jako Ewa Bem ale nie pamiętam w jakim poście hm,,,

  OdpowiedzUsuń
 5. "Requiem dla samej siebie" to chyba najlepszy numer na tej plycie...dla mnie..

  OdpowiedzUsuń
 6. "Requiem dla samej siebie" to chyba najlepszy numer na tej plycie...dla mnie..

  OdpowiedzUsuń
 7. Straciłem poczucie o co chodzi w tym blogu. Spis posiadanych płyt ? Ok, Tylko po co inni mają to czytać. Szkoda, bo gdy tu zajrzałem pomyślałem będzie ciekawie... Myślę, że autor bloga płyty kolekcjonuje bo taka teraz moda. Może lepiej rzadziej pisać a w to miejsce lepiej posłuchać.. Co do tej płyty to zwiara ona przynajmniej cztery utwory bardzo dobre w tym jeden wybitny..

  OdpowiedzUsuń
 8. cieszę się że pojawił się tu Jadis. jestem zaszczycony. Dzięki za krytykę, w sumie to masz rację z perspektywy czasu myślę że czasami najpierw piszę a potem myślę. Chociaż zawsze staram się pisać to co czuję i myślę. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń