czwartek, 11 czerwca 2015

Exodus- The Most Beautiful Day


W końcu jakaś rockowa płyta, lecz ona nie trafiła do tego zestawienia przypadkowo. Tej płyty po prostu nie mogę słuchać.  Podejrzewam, że tysiące fanów rocka progresywnego trzyma tą płytę na półce z namaszczeniem. Ja jej najzwyczajniej w świecie nie zrozumiałem. Nawałnica klawiszowych dźwięków wierci mi w mózgu ten obszar, który odpowiada za jego spokój. Po kilku minutach słuchania jestem rozdrażniony i nerwowo zaczynam przechadzać się po pokoju.


Nie wiem czy inne wydawnictwa tego bandu działają na mnie w podobny sposób, ale nie zamierzam na razie tego sprawdzać. No chyba, że mnie ktoś bardzo do tego przekona i zachęci.
2 komentarze:

  1. Zasypiam po 10 minutach słuchania -dobra płyta na bezsenność
    Druga ich płyta jest bardziej piosenkowa i zdecydowania lepsza..

    Przy okazji, kiedyś,z 10 lat temu, umieściłem tą płytą na jakimś forum i miałem coś około 500 pobrań. Głównie fanów angielskiego, thrashowego zespołu Exodus ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. początek biznesu Puczyńskiego, fuj. pożyczyłem longa od brata kumpeli w 90tym, oddałem po 25 latach:) trzy tygodnie temu! Exodus to paw poza jednym singlem: "ostatni teatrzyk objazdowy". tę kapelę warto zapamiętać tylko ze wzgl. na r Komendarka - niezły freak:)

    OdpowiedzUsuń