poniedziałek, 18 marca 2013

Kabat- The Art


Już od dłuższego czasu zamierzałem pochylić się nad tym zespołem. Zespół nieistniejący, o sławie raczej lokalnej. Co jeszcze można o nich rzec, że wokal się zaakceptuje albo słuchacz go znienawidzi. No powiedzmy, że jest specyficzny. Muza zakręcona, nie można odmówić jej oryginalności. Bo zakręcenia nie brakuje wszystkim utworom znajdującym się na tym dysku, który chłopaki sobie same nagrały i "wydały" gdzieś w początkach nowego tysiąclecia.
 
 

Chciałem zdobyć więcej materiałów poglądowych czytaj: wizualnych, lecz niestety artyści żyją w "innym świecie" i okazało się to zadaniem niemożliwym do wykonania. Liczyłem na okładkę i być może kilka zdjęć. Zdobyłem jedynie informacje nazwijmy to biograficzne, ale cóż one mogą wnieść mądrego do tego posta. To że są- czy też właściwie byli z Kościana w woj. wielkopolskim, to że... ale czy to ważne? Może chłopaki znajdą tego posta i się w końcu nade mną zlitują i coś mi wyślą.

Bardzo fajnie zrobiony teledysk.
 
Urzekł mnie ten numer okropnie. Szczególnie jego przekaz ideologiczny. Prawda, prawda i jeszcze raz prawda. Szkoda by tak niewielu ludzi mogło obcować z tym ciekawym materiałem muzycznym, stąd też gdy klikniecie w nazwę zespołu, będziecie mogli zapoznać się z całą zawartością płyty "Brud, smród"
 
Kabat

Dzięki RaV, za pomoc w zebraniu materiałów i płytę!

3 komentarze:

  1. czy ten RaV nie ma czasem nazwiska na W? i nie był gitarzystą?

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie, RaV to mój aktualny perkusista w Jack D, z Kabatem łaczy go fakt że też pochodzi z Kościana, i jest dobrym kumplem chłopaków

    OdpowiedzUsuń
  3. Zostaw kontakt to podam Ci namiar na Maćka. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń