poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Homosapiens- Observing The HellTaki oto singiel mi się trafił. Homosapiens z okresu swojej świetności. Czy dzisiaj nadal kręci mnie takie granie śmiem wątpić, ale chylę czoła przed bandem, że takie dźwięki grali wtedy  raczej niespotykane na naszym krajowym muzycznym podwórku. Do tego bardzo przyzwoita produkcja tych nagrań może tylko potęgować pozytywny odbiór tych nagrań.


Nie wróci ani taki Homosapiens, ani kultura kompaktowych singli. Trochę szkoda. Z drugiej zaś strony, kogo było stać by kupowac single, zresztą pewnie większość z nich i tak nie była przeznaczona na sprzedaż. Pozostaje więc grzebać znajomym po szufladach, albo przeglądać z uporem maniaka wszelakie portale aukcyjne. Na szczęście trochę się już wyleczyłem z tego w sumie nieszkodliwego nałogu, aczkolwiek rujnującego budżet domowy. Mimo, iż lecenie daje rezultaty nadal nie odpuszczam i wszędzie gdzie jestem penetruję półki z płytami w poszukiwaniu rarytasów wydawniczych, chociażby jak ten singiel.
 2 komentarze:

 1. gdzieś Ty to człowieku wynalazł? Dla takich okazów warto spędzać godziny w sklepie przerzucając CAŁOŚĆ zawartości półek... widzisz coś takiego i serce bije mocniej... A sklepów coraz mniej :-( chlip...

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy można by szanownego autora uniżenie prosić o udostępnie tego materiału bezstratnie?
  Info tu:
  https://polskiemc.wordpress.com/2018/01/13/homosapiens-1998-observing-the-hell/

  Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń