środa, 26 czerwca 2013

Tele Bass by be_red- relacja z budowy part II


Za dużo to nie mam do powiedzenia, oprócz tego, że sprzęt jest gotowy i przechodzi teraz serię testów. Jak widać, gitara prezentuje się pięknie i rasowo, jestem ukontentowany i podniecony. Bardzo wygodny bas. Teraz tylko pozostaje ukręcić takie brzmienie jakiego szukam i będę spełniony. Poligon brzmieniowy już rozpoczęty. Pierwsze próby sprzęt przeszedł pomyślnie.
 
 
Uchwyciłem pierwsze chwile nowej gitary w moim posiadaniu. Chwila ta oczywiście po staropolsku została uczczona chlebem i solą. Witaj w domu gitaro ma! Za stół posłużył futerał w którym znalazła się oczywiście moja nowa kochanka.
 
 
 
Na tym kończę relację z budowy, na następne zdjęcia z gitarą w roli głównej możecie liczyć podczas relacji z Jarocina, gdzie SMG pokaże swoją moc i pełnię swojego wdzięku.
 
Bas wśród swoich przyjaciół:
 
 
 


3 komentarze:

 1. Witam, nie mogłem znaleźć kontaktu więc pozwolę sobie tutaj (za co przepraszam).

  Witam
  Występujemy z propozycją wzięcia udziału w projekcie, którego celem jest propagowanie i promocja najlepszych artykułów polskich blogerów zajmujących się szeroko rozumianą kulturą i rozrywką.

  Kulturalna Szafka to w pełni niekomercyjny projekt, którego celem jest, z jednej strony - informować jak największe grono odbiorców o najciekawszych wydarzeniach; z drugiej strony – pasjonatom tematu, a więc blogerom, dziennikarzom i recenzentom, udostępnienie przestrzeni działania, na której będą mogli przekazywać innym swój punkt widzenia na temat wybranych wydarzeń kulturalno-rozrywkowych.

  Interesuje nas wszystko co związane jest z tak zwaną kulturą wysoką i popularną. Wszystko, co zajmuje Was na co dzień, a co potencjalnie zająć może również innych – a więc kino, teatr, muzyka, grafika, sztuki piękne, literatura oraz inne dziedziny szeroko rozumianej kultury – to sedno Kulturalnej Szafki.

  Nasz FanPage, organizacja non-profit, to również świetne miejsce promocji prowadzonych przez Was blogów i stron tematycznych.
  Naszym zdaniem Wasz blog w pełni spełnia wszystkie nasze kryteria dlatego wychodzimy z propozycją podjęcia luźnej współpracy, której zakres polegać będzie na wymianie barterowej:

  Ze strony autora bloga/strony oczekujemy:
  - Informacji drogą mailową o gotowości wzięcia udziału w projekcie, co równoznaczne będzie z gotowością udostępnienia artykułów (rzecz jasna linkowanych bezpośrednio ze strony danego bloga!)
  - Informacji drogą mailową w przypadku, jeśli autor zechce polecić nam któryś ze swych opublikowanych lub dotąd nieopublikowanych artykułów.

  Z naszej strony zapewniamy:
  - Promocję (bezpłatną!) bloga i treści na nim zawieranych (niemal wszystkie informacje udostępniane czytelnikom Kulturalnej Szafki podawane są w formie postów zawierających link do strony źródłowej – Waszego bloga – oraz wybranego fragmentu danego artykułu, np. leadu).
  - Możliwość uczestniczenia w projekcie, którego celem jest udostępnienie odbiorcom najlepszych polskich blogów
  - Możliwość dotarcia, dzięki naszej działalności (w tym prowadzonych przez nas kampanii reklamowych na łamach Facebooka) do szerszego grona odbiorców.

  Zaplanowaliśmy intensywną kampanię reklamową Kulturalnej Szafki, której zasięg obejmie polskich użytkowników portalu społecznościowego Facebook. Innymi słowy – będzie o nas głośno.

  Informację mówiącą o chęci wzięcia udziału w projekcie (co oczywiście do niczego nie zobowiązuje, a zwraca jedynie naszą uwagę na danego bloga) proszę przesyłać na adres remek@klubszafa.pl.

  A jak to wygląda w praktyce: https://www.facebook.com/KulturalnaSzafka

  Z poważaniem
  - Remek Piotrowski - redakcja FanPage Kulturalna Szafka
  remek@klubszafa.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. No Dog In The Fog zagra w Jarocinie ale tylko na polu namiotowym dnai 19.07.13 piątek o 12:00 jestesmy na stronach wpisani, zapraszamy!!!

  OdpowiedzUsuń