środa, 27 czerwca 2012

Piłkarskie Mistrzostwa Europy i Polski Rock


W takich okolicznościach w jakich w tym miesiącu znalazł się nasz kraj, nie może zabraknąć utworów związanych z mistrzostwami Europy w piłce nożnej.  Na szczęście nie jestem niedzielnym fanem piłki i nie oglądałem- nie oglądam tych mistrzostw tylko dlatego że odbywają się one w Polsce, albo dlatego że grali w nich Polacy. Lubię piłkę kopaną najbardziej ze wszystkich sportów. Stąd też dla niej ten post.


Brasil                                                                                                                          Mundialeiro


A że od trzydziestu lat nie widziałem sukcesu naszej reprezentacji to nic, ale szkoda mi mojego syna, dla którego jest to pierwsza wielka impreza którą ogląda i musiał zmierzyć się z uczuciem porażki. Mam nadzieję, że chociaż on, kiedyś doświadczy sukcesu i radości ze zwycięstwa białoczerwonych.

A do muzyki wracając, artykulik o znakomitej drugiej płycie Flapjacków:Flapjack ze swoim Fairplay już został opisany przeze mnie, podobnie zresztą jak Pudelsów płyta, na której znajduje się piłkarski hit. Czy pominąłem jakiś polski rockowy numer o tematyce piłkarskiej?

Piłkę ze zdjęcia nosi mój młody przypiętą do koszulki. Pożyczył na czas robienia zdjęcia. Dzięki chłopaku!

3 komentarze:

 1. A takie znasz?
  http://dla-ciebie-gramy.blogspot.com/search?q=Football

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawdziwy kibic musi wspominać rok 1974 (mnie jeszcze nie było na świecie) - Tomaszewski i lider wśród komentatorów zawsze wspominaja ten rock - http://www.youtube.com/watch?v=uMELz61Klqo&feature=related

  wiem wiem nie rockowy kawałek

  OdpowiedzUsuń
 3. piotyr2 - posłuchałem Cool Kids of Death i ich Piłkarski Poker mnie się podobał

  OdpowiedzUsuń