środa, 13 czerwca 2012

Z Dyskoteką W TleKiedyś byłem bardziej radykalny i walczący. Z wiekiem stwierdziłem, że Mój Dom To Moja Twierdza, i jeśli mi tam nikt nie wchodzi i nie robi mi bałaganu, to może sobie robić co chce i jak chce. Nie chodziłem na dyskoteki, nie chodzę na dyskoteki i nie będę tam chodził. Stąd trzy krótkie i wymowne miniatury tyczące się właśnie tego tematu. Swoisty tryptyk z dyskoteką w tle.
6 komentarzy:

 1. dyskoteka dyskoteka jeden tańczy drugi czeka... jakiś czas temu uzbierałem nieco autentycznych, kapitalnych, a niestety zapomnianych polskich diskohitów z czasów "prawdziwego disco", kiedy to Gierek Papieża w warszawie wital, a Klimuk bił Hermaszewskiego po łapach, żeby niczego w Sajuzie nie dotykał, bo nie wylądują:)jeżeli bylo by zapotrzebowanie - mogę zapodać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wybieram Napierdalam dyskomana bo kiedyś nie mogłem się od tego uwolnić. Ogólnie zacne zestawienie. Ja też nie chadzałem (chociaż miewałem epizody w disco-klubach).

  OdpowiedzUsuń
 3. Peiter, poproszę, jest zapotrzebowanie na takie klimaty

  OdpowiedzUsuń
 4. no to jadziem: http://www6.zippyshare.com/v/44908416/file.html
  wdziewajta dzwony, koszule z kołnierzami i szalejta - z tą muzą w tym sezonie wszystkie ośrodki FWP na wybrzeżu Wasze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. dzięki Peiter, faktycznie klimat czasów oddany w tym składaku

  OdpowiedzUsuń
 6. Śmierć Dyskotece - track o 11 lat starszy ode mnie, ale wciąż ociekający zajebistością.

  OdpowiedzUsuń