wtorek, 31 stycznia 2012

Agency- Feel On Baby


Ciężko mierzyć się z takim utworem i takim zespołem jakim jest Rolling Stones. Nie chcę oceniać tej płyty bo raczej się ona nie broni jako całość. Szukałem tej płyty bardzo długo i gdy ją już zakupiłem, rozczarowałem się wielce. Sprzedałem ją, głupio zrobiłem, teraz bym już nie posunął się to tak haniebnego czynu. Trudno stało się.


Znani o płycie:


Skoro to utwór Stonsów to oryginał też muszę tu umieścić. Uwielbiam Stonsów w takim wydaniu, bujającym, płynącym- rewelacja. Ta płyta też mi wchodzi od początku do końca.
2 komentarze:

  1. Szukałem tej płyty bardzo długo i gdy ją już zakupiłem, rozczarowałem się wielce. Sprzedałem ją, głupio zrobiłem, teraz bym już nie posunął się to tak haniebnego czynu.
    Wygrałem płytę w konkursie wydawcy (Radio Łódź), sprzedałem na allegro nie wykonując kopii. Do dziś pluję sobie w brodę. Szukam wersji cyfrowej, w czeluściach internetu brak jednak jednogłowegopirata, który by mnie uszczęśliwił.

    OdpowiedzUsuń
  2. ja też właśnie głupio się jej pozbyłem. Mogę udostępnić ten katalog. Muszę pomysleć jak to zrobić. Nie wiem na jakim serwerze umieścić. Muszę pomyśleć, jakiś pomysł?

    OdpowiedzUsuń